Říjen 2008

Končím......ale život de dál

3. října 2008 v 18:25 | Čertík již naposled Čertík |  Oznámení
Končím, ale co, musel to prostě přijít.
Prostě, tento blog již dál nepovedu.. Je konec pro celý tento blog. KONEC . Podle mě to bude asi nejlepší pro mě.. Stejně tady vůbec nic nepíšu a už mě to tu vůbec ale vůbec nebaví.. Já nevím, prostě tento blog už nemá ten zprávný základ.. Tento blog byl vážně dobrej a vidržel mi celých 11 měsíců.. A jsem ráda, všem moc moc děkuju, že jste sem chodily, psali komenty, četly komixy a dívaly se na mé začátečnické videa a seriály.. Vážně moc děkuju. Ale nebojte se, tento blog nezruším a myslím to vážně.. Kdykoliv si tu můžete zajít a přečíst si znovu komixy. Klidně i pořád do okola. To je již vaše věc.. Taky vám ale chci říct, že tenhle blog nikdy nikomu nepředám, takže se ani nesnažte... Tento blog vždycky patřil mě a vždy patřit bude.. Žádný spolu autor..
Horečka SIMS již skončila.
Vlastně taky bych mohla říct, že hodně supr autorů končí a už je taky blogy nebaví.. Prostě tá velká horečka Sims je pryč a mylslím že to každý víme.. Mě síce The sims 2 baví a moc ale když už máš blog už rok, je to o ničem.. Nic neříkám, ale začátky jsou nejlepší, a musím říct že todle je můj poslední blog o sims.. Vážně hodně dlouho jsem se rozhodovala jestly skončit nebo jo.. Ale ANO.. Konec a no prostě konec.. Nebudu se tu rozkecávat..
Mám ještě jeden blog a jednu webku.
Jestli vás bavily mé stránky, můžete se kouknout ještě na mé druhé stránky.. jedna je vlastně o mojích kecech.. Ale můžete tam taky nalézt obrázky, blůstky a já nevím, koukněte a uvidíte.
Další moje tentokrát webová stránka je o mém budoucím pejskovi.. Už vím rasu a jméno a tak jsem si udělala předčasnou stránku.. Až se rozjede tak tam budete moct nalézt fotogalerii. Ze života mého pejska.. Taky něco o mě a plemeno Jack Russlla teriéra..
  1. www.trsatqo.blog.cz TrsátQo, to je můj BLOG
  2. www.mailo.wbs.cz O mém pejskovi Mailovi.