Září 2008

Super blogís

28. září 2008 v 12:57 | Čertík
Chcete e kouknout na super blogís? Mám tady jednu reklamku. Je od mojí kámošky.. Takže se nna ten blog plsíkkoukněte.
Autor- Koki
Zalozeny- nekdy o prazdkach

Jdu fotit

28. září 2008 v 11:10 | Čertík
Jdu fotit další díl TF

Koukněte se na můj blogííís

28. září 2008 v 10:51 | TrsátQo |  Oznámení
Ahoj, mám už od dubna noví blog a prosím vás o něco..
Ahoj, už od dubna mám jeden takoví blogís, je o no mně, ale můžete tam nalézt taky obrázky rady, bleskovky a diplomy... TAk dělám designy.. A spřátelím ráda.. Koukněte tam.. Mám málou náštěvnost, málo kementů a chtěla bych to zvíšit.. Pomůžete mně? Nebojte nějak se vám odměním třeba diplom nebo něco takovího. .A dám vám sem downlaody jestly cete.. Ale pomožte mi trošilinku.. Moc děkuju...

Štěstí a Smůla?! 2 Díl- Společenstvi tří..

28. září 2008 v 10:46 | Čertík
Kdyby jste video neviděly: Klikněte zde

Já na blog úplně zapoměla

28. září 2008 v 10:42 | Čertík |  Oznámení
Asi se dívíte že tu tak dlouho nic nebylo?
Úplně jsem na blog zapoměla.. Neměla jsem čas a nebavilo mě to.. Dneska tu bud další díl seriálu.. TAkže se můžete na co těšit.. Dám tady ještě něco třeba nějaký videjka nebo tak.. Ale musím vám říct nepřijemnou zpárvu pro některé... NEBAVÍ MĚ TO TU.. Nevím jestly mám skončit nebo ne.. TS2 mě baví ale né na blogu.. Takže fakt nevíím..

Nakonec serial odložen

20. září 2008 v 21:33 | Čertík
MOc se vám omouvám, ale dneska seriál nebude, proč.. Protože jsem byla dneska v Ostravě skoro celý den.. Koupila jsem si moc pěknů mikinku se smajlama.. Je v zelené... Stihla jsem dneskka další díl TF, protože jsem ho měla rozepsaný.. Taky jsem si koupila knížku.. Takže jinak bude možná seriál ráno nebo odpoledne a pokusím se nafotit další díl UO... Takže zatím čauky.


Slibuju

20. září 2008 v 14:37 | Čertík |  Oznámení
´Takže dneska můžete očekávat další díl komixu THREEfriends, možná i dva protože chci aby už jich bylo víc a seriál takže se těšte.

Pár foteček tu bude:)

16. září 2008 v 19:46 | Čertík
Ahoj, chci vám jen oznámit že tu zejtra dám nějaký obrázky co nafotím z mojí super rodinky. Takže uvidíte mý soukromý fotečky.:)

Nekončím

16. září 2008 v 19:44 | Čertík |  Oznámení
Vlastně ani moc dlouho jsem se nerozhodovala
jestly s blogem skončím a nebo ne, věděla jsem to už včera a možná už předevčírem jenže jsem neměla čas to tady napsat. Já s blogem NEKONČÍM. Kdybych skončila.. Byly by s toho rádi lidi kteří mě nesnášej a to jím tu super podívanou překazím. Protože jak jsem si zase zahrála Ts2 zase mě to zabavilo a vůbec mě nenapadalo s blogem.. Takže vám co nejdřív napíšu slibovaný díl THREEfriends. A potom dám na Youtube další díl seriálu protože už ho mám nahraný. Takže ti co chtěly at skončím, jejich názory mě nezajímaj. A ti, které tenhle blog bavil, můžete s etěšit na pokračování všeho...
Ahoj, vaše wabmasterka Čertík.

Mám skončit nebo ne?

14. září 2008 v 11:18 | Čertík |  Oznámení
Mám skončit nebo ne? Tadle otázka mi proplouvá v mysli každý den a nevím jestly jo nebo ne.. Kdyby jo bylo by mi to líto, tolik jsme se snažila udělala jsem komixy a fotila v Ts2. A kdyby ne, vůbec by mě to tu nebyvilo. Jo tendle blog sice bude mít již skoro rok. Ale co na tom když mě to nebaví? Jediné co bych udělala bych dokončila všechny komixy. Urychlila bych je. Ale fakt nevím .. Vím že někteří budete říkat at mě to ani nenapadne. A někteří je mi to jedno. Ale já fakticky nevím:(.

Noví design

7. září 2008 v 11:25 | Čertík |  Oznámení
Bude noví design, tendhle byl dočasný protože se mi do novího moc nechtělo. Můžete se těšit na noví suprovější design... :( Asi taky v oranžoví barvě:). A nebo v zelený a modrý. No ještě nevím.

Úplně Odlišná-3 Díl

7. září 2008 v 11:22 | Čertík |  Komix-Úplně odlišná
V minulém díle jste viděly: Byla jsem atčená v tom vězení nebo co to bylo. Zkusila jsem šlápnout na tu druhou kachly co se stane. Dveře se rozletěly. Já vylezla mířila si to rovonou k těm schodům.Schody vedly na druhý patro, kde byla nějaká kostra a pěkně to tam táhlo. Chtěla jsem jít blíž ale najednou jsem se objevila před naším domem. Šla jsem do vnitř jenže v mém pokoji byla ta kostra. Taky jsem se pohádala s mámou a o půnoci mě probudilo světlo..
Pokračování
Pomaličko jsem šla blíž a blíž až to světlo úplně zmizelo a stála tam nějaká žena celá v bílém. Měla pusu celou od krve jako by jí tam někdo bil. a pár šrámu jsme zahlídla i pod šatama.
Jemným hlasem mě oslovila: "Ahoj, Carmed."
"Kdo jste" Zeptala jsem se a udělala krok zpátky.
"Mě se nemuíš bát" řekla a dala ruce před sebe.
"Kdo jste" Řekla jsem znovu a silněji.
"To není důležité. Musím tě varovat a říct ti všechny informace" Řekla zoufale.
"Jaké informace" Zeptala jsem se nechápavě.
" Jeden démon kdysi řekl že ožije právě při nejsilnější moc vyvolené. A to si právě ty Carmen. Nejsi normální člověk. Copak sis nevšimla že se ti pořád stává něco divného? JSi nejsilnější z nás."
"Počkat, všechno co mi tu říkáte, co mi to rvete do hlavy musí být šílená kravina. Vyvolená? Jedna z vás? Kdo vám to namluvil?" Řekla jsem. I když jsem věděla že divný věci se ději.
"Nevymyslela jsem si to. Si vyvolená a tvá pravá matka na tebe čeká" Řekla ale už fakt zoufale.
"Moje pravá máma? Tady mám matku" Řekla jsem smutně.
"Vždyt ty tomu sama nevěříš že je to tvá matka" Řekla a koukla se.
"A jak bych se měla dostat k tý mámě?" Řekla jsem
" Musíš přes velký černý les, potom dojdeš k dalšímu lesu který přejdeš a vylezeš na horu z které uvidíš dvě hory. Di k těm dvěm horám" Sotva to dořekla zmizela.
"Počkat ale...přes černý les? Tam nikdy nikdo není? Nikdo tam nechodí? ...." Řvala jsem to tam ale nikdo mě neslyšel..
Když mluvila o tý praví mámě. Vzpoměla jsem su na jeden přívěsek co mi dala. Byl krásný ale zapadl mi za postel. Chtěla jsem ho vytáhnout. Viděla jsem ho až tam vzadu. Když už jsem po něm natahovala ruku on zasvítil a zmizel.
Celá vyděšená jsem si sedla na postel a pořád si říkala: " Co když měla pravdu, co když jsem vyvolená a máma mě čeká." Už jsem ani moc dlouho nečekala a šla ke skříni.
Otevřela jsem skřín a vybrala jsem si černé tryko, ryflle a mikinu. Je už podzim a venku už pěkně řádí tajfun.
Taky jsem si vzala kabelku, kde jsem si dala mobil, peněženku granule pro psa( Rony de se mnou) a bandasku s pitím.
Když už jsem byla hotová a připravená na výpravu za mou mámou šla jsem potichu pro Ronyho. Abych už mohla vyjít.
|Dole stála ta žena kývla na mě a zase zmizla. Už mě to ani trochu neviděsilo. Zažila jsem mnohem horší věci.
Venku jsem se zastavila, zhluboka se nadechla a šla směrem k černému lesu... Černý les tady zas tak daleko není a tak tam budu už zítra ráno.
Pokračování Příště

Nebudu tady, jen po škole.

5. září 2008 v 15:33 | Čertík |  Oznámení
Důležité oznámení!
Ahoj, píšu vám po dlouhé době. Mám bohužel zaracha na měsíc a tak tady budu jen občas a to tajně. Budu tu přidávat jedno video. Oznámení jak na tom jsem a jeden díll komixu za čas. Dokonce mě napadlo skončit protože už jsem tady nic nepřidala a taky nevím co. Jian kSb, prosím nevymažte si mě jestly k vám nebudu chodit.
Takže tady budu jen málokdy.. A to jen po škole.