Srpen 2008

Štěstí a smůla?! 1 Díl Dva kamarádi, každý jiný.

29. srpna 2008 v 10:50 | Čertík
Noví seriál Štěstí a smůla již nastartoval na blogu life-sims2.blog.cz... Nenechte si ujít první díl neohlašeného seriálu o přátelství, lásce, hádkách, nespravedlivosti a smrti. Právě ted na blogu.
Popis: Mladá kadeřnice, Billie se nedávno přistěhovala do měst SisDeats(stáhnuté) a chce začit noví život. Po boku má ovšem svou malou fenku Kiki, která ji s tím pomůže.. Tento díl je hlavně o jejich kamardech. První kamarád je její psík Kiki, se kterým je každý den a maj se rádi. A ten druhý je? Hned jak příjde s procházky. Uvidí jednu holku. Asi o rok, dva roky starší než ona.. Ale Účes se jí nelíbí, rozhodne se proto že jí pomůže změnit image a můžou být kamarádky..Zeptá se jí tedy, jestly nechce změnit vlasy zadarmo.. Ovšem že souhlasí a Billie je jistá že se jí to bude líbyt. Hned jak jí dostříhá, jdou si vypít kafe a začnou si povídat, lechtat a takoví věci. Jsou tedka dobrými kamarádkami a přátelství je teprv čeká.. Ano ted má Dva kamarády, ale každý jiný. :)
Hudba: Kelly Clarkson- Walk Away
Spracoval: Čertík
Pro blog: life-sims2.blog.cz
Jestly by vám video nejelo: Zmáčkněte zde

THREEfriends-14 Díl

27. srpna 2008 v 10:58 | Čertík |  Komix-THREEfriends
Jo ten názef FT jsem dělala do té doby než jsem zjistila že mi u tohho někdy blbnou fotky.. Takže jsem je nezkopírovala je to jen a jen můj komix...

Takže trošku změna..

25. srpna 2008 v 16:10 | Čertík |  Oznámení
Komix THREEfriends dneska nebude.. Proč? Vhledem k tomu že jdu dneska do kina a nemám už moc času tak to doložím na zírta ráno.. A taky mám ještě jeden blog na který skoro vůbec nepřidávám články a to mi vafí.. Na tam tenblog vůbec nemám čas i když tam chci přidat články.. Takže chci dneska být tam..
Kdyby jste se chtěly kouknout..

Info-THREEfriends

25. srpna 2008 v 13:17 | Čertík |  Oznámení
  • Čekáte na další díl THREEfriends? Tak se dočkáte, dnes už bude další díl, mám na focené dva takže budou co nejdřív.. Jinak mě nebaví jak jsou na tý dovolený takže až přijedou tak se to zase rozjede, nebojte.. Díly budpu častěji a lepší... V těchto dílech se skoro všechno zvrtne a některé obrázky jsou ve špatné kvalitě... :)

Nebudu tady- 22.-24. 8. 2008

22. srpna 2008 v 16:24 | Čertík |  Oznámení
  • Ahojky, nebudu atdy. Už zase jedu na chatu a tam není internet takže musím jít papá..

Úplně odlišná-2 Díl

22. srpna 2008 v 16:22 | Čertík |  Komix-Úplně odlišná
V minulém dílu jste viděly: Jak jsem přišla ze školy, viděla jsem podivný dům, který tam nikdy v životě nebyl.. No a má zvědavost zvítězila.. Šla jsem se tam kouknout, klepala jsem ale nikdo tam nebyl.. Najednou se objevila červená zář a jjá ze strachu šla do tý budovy.. Všude byly mučidla. Zaujmul mě jeden medvídek kterého mi dal můj táta. A tak jsem šla za ním.. Ale uvízla jsem v té kleci a nemohla se dostat pryč.. Šla jsem ke dveřím a zmáčkla na nějakou kachli a objevily se schody....
Pokračování
Napadlo mě, jestly bych neměla šlápnout na tu druhou kachli.. Tedy na tu opici... A měla jsem pravdu, dveře se rozlítly a ozíval se nepříjemný zvuk..
Rychlee jsem vyběhla s tý klece, měla jsem jí plný zuby..Pak jsem se ještě zadržela jestly tam zase není ten medvídek, ale nebyl... Pak už jsem šla k těm schodům.
Bez váhaní jsem šla nahoru. Pomalu, mohla by to být další past.. Ty schody byly pěkně zrezavělé a tak by se mohly propadnout..
Nahoře jsem uviděla pár sloupů, stůl se svíčkama a seno na kterémn byla kostra... Kolem ní byla uschlá krev a celý to tam bylo zatuchly...
Po chvilce přemýšlení jsem se vydala blíž a blíž... Chtěla jsem si ji pořádně prohlídnout ale...
..najednou jsem se objevila pře mím domem.. Stála jsem tam a dívala se kde je ta místnost, ten podivný dům.. Ale nikde nebyl.. Nevděděla jsem jestly domů chci, ale musím...
V mém pokoji amě ale čekalo nepříjemné překvapení. Byla tam ta samá kostra co v tý budově.. Stejně to tam páchlo.. Já se tak lekla a zakopla a udělala rámus. To ovšem slyšela mám máma..
"Co to tady proboha Carmed vyvádíš. Chceš aby se to tu propadlo nebo zničilo?" Řekla matka a jako vždy po mě řvala..
" Copak ty to nevidíš?" Řekla jsem a ukázla směrem k tý kostře...
" Nedělej si ze mě srandu, víš že nejsem ta matka která ti uvěří každou blbost." Řekla
"Né možná nemusíš věřit že tu je ale mohla bys aspon jednou věřit mě." Řekla jsem, protože život bez mámy mě docela štval..
"Nebud drzá" Řekla jako vždy.. Pro mi aspon někdy nevěří."Když už o tom mluvíme, přemýšelela jsem pro tebe o jedný škole.. Je pro duševně nemocné a byla bys tam každý den.."
ůAle mě nic není" Bránila jsem se...
"Nediskutuj" Řekla a odešla...
Lehla jsem si na zem a vzpomínala jak mi byly 4 roky.. Máma mě měla ještě ráda, byla tehdy hnědovlasá a pořád si mě všímala... Jenže ted je to jiný od tý doby jak jsem jednou byla v bezvědomí se začala chovat takhle potom jsem měla tudle mou sestru a to už se změnilo teprv...
V noci, asi tak v 11 jsem si šla lehnoút na postel a přemýšlela jsem o něčem. Co když máma není moje máma... Ale né asi se jen změnila.. U toho přemýšlení jsem usla až...
JSem se vzbudila, zdál se mi strašný sen. Že jsem si utíkala nějakým lesem.. Ale mé viděšení mě přestalo trápit když jsem viděla jakousi bílo žlutou záříci kouly.. Vypadalo to jak ze seriálu Čarodějky ty duše nebo světlonoši..
S přimouřenýma očima jsem šla k tý kouly.... A pak....
Pokračování Příště

Jsem zpátky: z dovolené

18. srpna 2008 v 7:47 | Čertík |  Oznámení
Jsem zpátky
JSem zpátky a takže zase chci praovat na blogu.Budu psát komixy, točit videa a vše co k tomu patří.. Jinak dovolená byla supa.. Potom vám dám fotky jestly chcete.. (Ale na těch fotkákch já nebudu xD).
Neměl by tu být věčí pořádek?
Taky mě napadlo, že by tu měl být věčí pořádek.. Začnu u článků. Vždycky pojmenuju článek tak já se jmenuje třeba video. Protože když tam budu mít v rubrice třeba dvakrát Supík video tak kdo se v tom vyzná.. Druhý nápad byl s Sbéčky. Že si je rozdělím na dvě skupiny.. Na SB a Na blogy které chodím(nemusí to být jen SB). Co vy na to? Nebude to lepší?.
Reklama. Mohly by ste to udělat pro mě?
Mám ještě jeden blogí, od dubna ale bohužel nemám tak uspokojující návštěvnost jak tady.. Chtěla bych ju mít aspon vyšší. Doufám že mi s problémem aspon trochu pomůžete...
Adresa: trsatqo.blog.cz
Autor : Já
Založený: Někdy na konci dubna.
Odkaz: Klik
CHcete aji vy reklamu? Napište mi na email life-sims2@seznam.cz tyto informace ot tvém blogu a já zveřejním na blogu reklamu a k tomu se na něj kouknu a napíšu koment. (Ovšem jestly mě bude bavit budu na něj chodit pořád:))

2 várka:SRPEN

12. srpna 2008 v 9:44 | Čertík |  Download
Pózovač který já používám nejvíc asi už ho všichni máte ale kdyby někdo chtěl tak tento:
Tak tenhle krásný pózovač a jeho zdokonalení je přímo jako dělaný pro focení modelek a modelů...určo si stáhněte...STAHUJ
Musíte být registrovaní na modthesims.
A teeeď ten SUPER obraz který i já dlouho sháním a konečně ho mám.
Vámi hodně vyhledávaný obraz ve kterém je obsažen krvavý sekáček,pouta...a mnoho dalšího STAHUJ
Taky nutná registrace na modthesims.
A ještě taneční obraz který taky docela často používám je to spíš na hudební videa.
Takzvaný taneční obraz...roztančete své simíky a nafoťte dokonalou diskotéku!!!STAHUJ
Opět nutná registrace.

1 várka downloadů:SRPEN

11. srpna 2008 v 9:42 | Čertík |  Download
Mám tady pro vás první várku downloadů, snad se líbí.. Aby jste si to mohly stáhnout, musíte být réglý na modz...
Klik na C.Č.


Fotky simek

9. srpna 2008 v 22:40 | Čertík |  Moje obrázky

3 várka: SRPEN

8. srpna 2008 v 9:48 | Čertík |  Download
nějaký nábytek, stahuj TADY!!! Neni to nic zázračného ale aspoň něco.
Obrázek-

Ted už vážně odjíždím

8. srpna 2008 v 9:25 | Čertík |  Oznámení
  • Vím že tu byly dva, nebo kolik článků že už odjíždím. Je to dokonce i v menu.
  • Chtěla jsem vám oznámit, že dneska odpoledne už jedeme do Chorvatska...
  • Ještě dám nějaké nové články přednastavím, aby tu něco bylo...
  • Jo už vím přednastavím vám ještě downloady.
  • Tak pá, jdu pracovat:).


Úplně Odlišná-Úvod

7. srpna 2008 v 7:00 | Čertík |  Komix-Úplně odlišná
Úvod nového komixu.. Jen čtěte... Tento článek je přednastavený!
Nazdárek, jmenuju se Carmen (Karmen). Je mi 15 a chodím do střední školy tohoto města.. Nemám moc kamarádů. Každý si o mě myslí že jsem blázen. A proč vůbec? Jednou, jak jsem byla ještě mimino. Prej mě někdo proklel.. Já už ani nevím.. Ale vím že nejsem stejná jako ostatní.. Já někdy vidím to co ostatní ne, třeba i mrtví lidi.. Na té fotce vipadám štastně ale to je jen iluze.. Doopravdy se bojím že něco zas uvidím a někdo mě bude mít za blázna..
No a to je moje máma, jmenuje se Diana a je jí 36. Máma ani já se moc nemusíme.. Máma si totiž myslí že jsem dábel.. Proto se ke mě chová jak k otrokovi... Ani mi nedovolí jít skoro vůbec ven, protože bych je všechny zabila bo co.. Ke mě se chová jak k otrokovi, kdež to k mé malé sestře se chová bůch ví jak dobře.. Nosí jí jídlo do postele a prostě všechno.
No a to je moje setřička, je tu jako v ráji.. Myslí si že mi může rozkazovat.. Máma se k ní chová jak k andílkovi a přitom ona je dábel.. Někdy bych chtěla utéct od téhle hrozné rodiny... Ale oni mi tak nevěří, že mi nedaj ani věci od baráku.. Chovájí se ke mě prostě hrozně!..
To je můj jediný přítel, Můj pes Rony. Jediný on mě má rád a nedívá se na to jestly jsem blázen..Má něco přes rok..Ńikdy bych ho za nic nevyměnila..
A todle je náš dům.. No můj domov to není.. Je to spíše peklo ve kterém mě drží.. Doufám, že někdy najdu někoho kdo mě nebude brát takovu jaká jsem na povrchu ale uvnitř... Protože už to tady nemůžu vydržet.. Je to tu jak ve vězení a je jsem vězen.!

Aktuálka-6.8 2008

6. srpna 2008 v 15:28 | Čertík |  Oznámení
Novinky o blogu. Klikni na C.Č.

Život v bytě-trailer

6. srpna 2008 v 14:40 | Čertík |  Ts2 Život v bytě
Pokud nevidíte video Klikněte zde

Fakt mě to moc štve!

6. srpna 2008 v 11:52 | Čertík |  Oznámení
Jako lidi, já vím že to nemám na to, kdo koment y nepíše nebude SB.. ale mě nepíšete komenty nikdy... Jako, navštěvnost nemám největší. Ale dost lidí abych měla za den 10 komentů... Tak proč nepíšete? Copak vám zabere tolik času napsat mi jeden koment?? Prosím pište ty komenty... Prosíím.. Zejtra už jedu na tu dovolenou, tak doufám že napíšete komentík. A né jak vždycky... Moc vás prosím a díky!!

Nebudu tady

5. srpna 2008 v 11:55 | Čeertík |  Oznámení
Ahoj zdravím vás všechny, na nějakou dobu tady nebudu, jedu k moři takže tu od mě nic nebude.. Jinak se můžete těšit na noví komix a uvod a další díl THREEfriends. Tyto články budou přednastavené... Takže to napíšu do menu kdy budou... Tak já už letím páá.

Meditace (Ts2 verze)

3. srpna 2008 v 11:46 | Čertík |  Videa
Minule jsem vám dala ohnivý tanec.. Td vám sem dávám Meditaci,.. Snad vás to taky zujme... Přeju hezkou podívanou..
Pokudvideo nevidíte: Klikněte zde